Ra nga çatia gjatë punimeve, 55-vjeçari në Maliq dërgohet me urgjencë në spital (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:32 26-10-2020 Ra nga çatia gjatë punimeve, 55-vjeçari në Maliq dërgohet me urgjencë në spital (EMRI) Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka nodhur në fshatin Rrëmbec të Maliqit, ku një 55-vjeçar ka rënë nga çatia, teksa ishte duke punuar.

Bëhet me dije se ka rënë nga çatia Bajram Tome, i cili teksa po punonte ka rrëshkitur dhe ka rënë.

Mësohet se 55-vjeçari ka marrë disa plagë në trup dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta në moshën 44 vjeçare aktori shqiptar, humbi betejën me sëmundjen e kancerit
‘Riatdhesimi i fëmijëve nga Siria’, Rama niset drejt Libanit: Qeveria duhet të jetë atje. Na duhet të kalojmë përmes kanaleve... »
Article Logic
Execution time: 0.010057926177979
array(1) { ["section"]=> string(90) "ra-nga-catia-gjate-punimeve-55-vjecari-ne-maliq-dergohet-me-urgjence-ne-spital-emri-225216" }