Ra nga tribuna në ndeshjen Skënderbeu-Flamurtari, transportohet me helikopter drejt Tiranës vëllai i Tefik Osmanit (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 11:24 10-02-2018 Ra nga tribuna në ndeshjen Skënderbeu-Flamurtari, transportohet me helikopter drejt Tiranës vëllai i Tefik Osmanit (FOTO)

Dje, gjatë takimit Skënderbeu-Flamurtari ka ndodhur diçka e papritur në tribunë.

Vëllai i Tefik Osmanit, futbollisti i Skënderbeut ka rënë pa ndjenja nga tribuna dhe është nisur menjëherë drejt spitalit të Korçës për kontroll.

Që mbremjen e e djshme u konfirmua lajmi se, vellai i futbollistit të Skënderbeut është jashtë rrezikut për jetën, por sot në Korçë ka mbërritur një helikopter.

Mësohet se ai ka zbritur për të marrë pikërisht vellain e Tefikut. Edhe pse ai nuk shfaqur më asnjë problem, është menduar që të çohet në kryeqytet për të zhvilluar mjekim të specializuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02216100692749
array(1) { ["section"]=> string(125) "ra-nga-tribuna-ne-ndeshjen-skenderbeu-flamurtari-transportohet-me-helikopter-drejt-tiranes-vellai-i-tefik-osmanit-foto-109805" }