“Racë e ndyrë”, Ndreu shpërthen keq: Vrasin njerëz dhe s’ju bën përshtypje, shqyejnë gojën për një shkop gome

Publikuar tek: politike, më 20:18 12-05-2019 “Racë e ndyrë”, Ndreu shpërthen keq: Vrasin njerëz dhe s’ju bën përshtypje, shqyejnë gojën për një shkop gome Berisha dhe Basha, foto e postuar nga Ndreu

Deputeti socialist Pjerin Ndreu shpërthen keq ndaj Lulzim Bashës dhe Sali Berishës, të cilët i quan “vrasës” duke i akuzuar rëndë për situatën e djeshme në protestë.

Në një status në rrjetet sociale, Ndreu shkruan se “Njerëz të shpërfytyrum që vrasin njerëz dhe s’ju bën përshtypje, ndërsa shqyejnë gojën e protestës për një shkop gome”, duke iu referuar dhunimit të Sait Dollapit.

“Njerëz të shpërfytyrum që vrasin njerëz dhe s’ju bën përshtypje, ndërsa shqyejnë gojën e protestës për një shkop gome pasi kanë derdhë arsenalin e bombave molotov mbi policinë! Rracë e ndyrë nga e cila ky vend nuk ka hajër”, shkruan Ndreu në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068521499633789
array(1) { ["section"]=> string(111) "race-e-ndyre-ndreu-shperthen-keq-vrasin-njerez-dhe-s-ju-ben-pershtypje-shqyejne-gojen-per-nje-shkop-gome-164027" }