Radhët e gjata te mjeku, Rama nxjerr VIDEON me risinë më të fundit: Rrugë e vështirë, por e drejtë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:17 05-01-2018 Radhët e gjata te mjeku, Rama nxjerr VIDEON me risinë më të fundit: Rrugë e vështirë, por e drejtë

Radhët e gjata te mjeku për të marrë një shërbim janë kthyer shpesh herë në një makth për pacientët në spitalet shqiptare.

Kryeministri poston këtë mëngjes një video se si me risinë më të fundit në shëndetësi radhët do të shmangen dhe çdo pacient do ta ketë më të lehtë për tu vizituar. Bëhet fjalë për sistemin e rekomandimit elektronik, të cilën mjekët e kanë cilësuar si risia më e fundit për shmangjen e radhëve.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë tjetër hap përpara në rrugën e vështirë por të drejtë për Shëndetësinë që duam”, shkruan Rama këtë mëngjes në facebook.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vettingu në polici, a do të shkarkohet Haki Çako brenda janarit
Arrestimi i djemve të Azem Hajdarit, zbardhen DETAJE të reja nga sherri me 20-vjeçarin: Me çfarë e kapën te varri i babait »
Article Logic
Execution time: 0.010298013687134
array(1) { ["section"]=> string(102) "radhet-e-gjata-te-mjeku-rama-nxjerr-videon-me-risine-me-te-fundit-rruge-e-veshtire-por-e-drejte-105480" }