Raiola: Pogba kushton 100 mln euro

Publikuar tek: sport, më 17:58 21-02-2015 Raiola: Pogba kushton 100 mln euro

Mino Raiola vendos çmimin e Paul Pogba, i cili tashmë është shndërruar në objektiv për shumë klube europiane.

Gjatë një interviste për të përditshmen spanjolle “Marca”, Raiola paralajmëron Realin, klub i cili prej kohësh është në ndjekje të talentit francez se : “Paul kushton 100 milion euro. Nëqoftëse Reali është i interesuar të më telefonojnë”.

 Pavarsisht deklaratave të Raiolës e ardhmja e Pogba është ende e paqartë pasi Juventusi nuk ka ndërmend të privohet nga aftësitë e një prej lojtarëve më të mirë që ka në ekip, por në rast të një oferte me tre shifra situata mund të ndryshojë. “Pogba është lojtari më i mirë i gjeneratës së tij, objektivi është të vazhdojë me të njejtat ritme dhe shumë shpejtë mund të bëhet më i miri në botë”, shprehet Raiola.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0098199844360352
array(1) { ["section"]=> string(38) "raiola-pogba-kushton-100-mln-euro-4046" }