Rakipi: Thithlopat e ministrisë mbushin xhepat në fshatin Zharrëz

Publikuar tek: aktualitet, më 23:00 27-02-2017 Rakipi: Thithlopat e ministrisë mbushin xhepat në fshatin Zharrëz

Gazetari Ylli Rakipi, i ftuar në emisionin "Opinion" ka deklaruar se tragji-komedia e Zharrëzës do vazhdojë gjatë dhe është një akt korrupsioni i pastër politik.

Rakipi tha se pavarësisht kësaj afere korrupsioni, në Zharrëz është bërë çfarë kanë dashur. Sipas tij, në Ministrinë e Energjitikës gjenden thithlopat më të mëdha, që kanë mbushur xhepat dhe i kanë investuar në kompani të tjera jashtë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta, Kreshnik Spahiu paralajmëron gjakderdhje dhe vrasje
Shpërthen hetuesi i Majlinda Andreas: Viktimat e korrupsionit në burg, gjyqtarja e lirë »
Article Logic
Execution time: 0.010887861251831
array(1) { ["section"]=> string(70) "rakipi-thithlopat-e-ministrise-mbushin-xhepat-ne-fshatin-zharrez-70170" }