Rama anullon organizimin për ndeshjen Armeni-Shqipëri, revoltohen tifozët: Shiu të lag nuk të vret

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:50 11-10-2015 Rama anullon organizimin për ndeshjen Armeni-Shqipëri, revoltohen tifozët: Shiu të lag nuk të vret

Kryeministri Rama ka anulluar organizimin për ndeshjen Armeni-Shqipëri në Parkun e Kryeministrisë.

Shkak për këtë është bërë moti i keq dhe reshjet e dendura të shiut. Rama e përmbyll postimin e tij edhe me një urim për kombëtaren shqiptare.

“Për shkak të shiut te rrëmbyeshëm i pamundur organizimi i sotëm në Parkun e Kryeministrisë:-( Qoftë bereqet për Kuqezinjtë:-)‪#‎ForcaShqipëria”, shkruan kryeministri. Një gjë e tillë nuk është pritur aspak mirë nga tifozët të cilët të revoltuar kanëkomentuar në statusin e Ramës duke i kujtuar se "Shiu thjesht të lag, nuk të vret ...".

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029206991195679
array(1) { ["section"]=> string(102) "rama-anullon-organizimin-per-ndeshjen-armeni-shqiperi-revoltohen-tifozet-shiu-te-lag-nuk-te-vret-22867" }