“Rama φύγε”, banderola edhe në gjuhën greke!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:13 08-07-2019 “Rama φύγε”, banderola edhe në gjuhën greke!

Një banderolë gjigante është shpalosur përpara Kryeministrisë nga protestuesit e opozitës.

Në të shkruhet “Rama ik” në katër gjuhë të ndryshme, anglisht, gjermanisht, italisht dhe ....greqisht.

Ndërsa në një banderolë tjetër, autorët në vend të “Partia Demokratike”, kishin shkruajtur “Partia Demokartike”. Kujtojmë se në protestën e sotme kanë qenë të pranishëm edhe dy gomerë.

sdfdgherh5h45hhh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092101097106934
array(1) { ["section"]=> string(42) "rama-banderola-edhe-ne-gjuhen-greke-171561" }