“Rama, Basha, Meta, Noka bëjnë për seks, ja kush nuk bën”, Iva Aliko i rrëfehet Arian Çanit pa brekë veshur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:50 21-01-2017 “Rama, Basha, Meta, Noka bëjnë për seks, ja kush nuk bën”, Iva Aliko i rrëfehet Arian Çanit pa brekë veshur

Ç’nuk kanë dëgjuar e parë ata të cilët kanë ndjekur mbrëmë “Zonë e Lirë” në TV Klan me Arian Çanin.

A ftuar ka qenë Iva Aliko, një vajzë e bërë hit në rrjetet sociale për shkak të formave e deklaratës se ishte e dashura e një deputeti të martuar. Ajo është shfaqur pa brekë ne emision dhe ka pohuar se fustani s'ia lejonte një gjë të tillë.

Ngacmuar nga moderatori i emisionit, Iva ka refuzuar Taulant Ballën e Nard Ndokën. Për ministrin e Financave Ben Ahmetaj, ajo tha se nuk e njeh.

Për Arben Ristanin u shpreh “bën edhe ai”, sikurse edhe për deputetin Flamur Noka.

Për Dashamir Pezën tha se “nuk bën për seks”, ndërsa tha se bënin Edi Rama, Lulzim Basha e Ilir Meta.

Gjithashtu, sipas saj edhe Fidel Ylli “bën për seks”, ndërsa ka refuzuar Eduart Selamin, Genc Polllon e Astrit Patozin.

Selamin e ka refuzuar pasi siç u shpreh, simpatizon gruan e tij, gazetaren Ilva Tare.

Iva-Aliko-pa-breke2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10050988197327
array(1) { ["section"]=> string(106) "rama-basha-meta-noka-bejne-per-seks-ja-kush-nuk-ben-iva-aliko-i-rrefehet-arian-canit-pa-breke-veshur-66190" }