Rama bën kameramanin në Kuvend, filmon Bashën me deputët e PD, publikon gjithçka dhe... ia mbath

Publikuar tek: politike, më 12:44 01-02-2018 Rama bën kameramanin në Kuvend, filmon Bashën me deputët e PD, publikon gjithçka dhe... ia mbath

Kryeministri Edi Rama ka mundur të qendrojë vetëm disa minuta në Kuvend dhe është larguar pasi ka qenë e pamundur që seanca të zhvillohej normalisht për shkak të kaosit të krijuar.

Thirrjet “Hajdutë, kriminelë” të kryetarit Basha dhe deputetëve të PD ndërsa u binin me dorë tavolinave i ka filmuar vetë kryeministri Rama nga karrigia e tij.

“Vizion Program Skuadër Lidership për Shqipërinë”, shkruan Rama ndërsa ndan videon në facebook. Pas këtij momenti ai është larguar duke braktisur sallën e Kuvendit.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010086059570312
array(1) { ["section"]=> string(98) "rama-ben-kameramanin-ne-kuvend-filmon-bashen-me-deputet-e-pd-publikon-gjithcka-dhe-ia-mbath-108713" }