Rama darkon me Dakon pas zgjedhjeve

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:11 29-06-2015 Rama darkon me Dakon pas zgjedhjeve

Kjo foto është bërë në një prej lokaleve të zonës e Vollgës në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama po darkon me kryebashkiakun e Durrësit Vangjush Dako, pas rizgjedhjes së këtij të fundit në krye të bashkisë. Në darkë kanë qenë të pranishme edhe bashkëshortet e Ramës dhe Dakos, ndërsa çifti kryeministror nuk i ka thënë jo fotove me të pranishmit në restaurant.

Lexo lajmin: Edi Rama, darkën e parë të postzgjedhjeve e kalon me Vangjush Dakon në Vollgë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093069076538086
array(1) { ["section"]=> string(41) "rama-darkon-me-dakon-pas-zgjedhjeve-14847" }