Rama del “live” dhe komenton zgjedhjet në Dibër: Ndodhi gjëja më normale (Video)

Publikuar tek: politike, më 17:36 18-09-2016 Rama del “live” dhe komenton zgjedhjet në Dibër: Ndodhi gjëja më normale (Video)

Kryeministri Edi Rama ka nisur në Facebookun e tij një rubrikë të re të përjavshmeme titull “komunikimi i Javës”.

Rama e ka nisur rubrikën “live” duke komentuar zgjedhjet në Dibër, fitoren e PS-së, që ai e quan normale dhe arsyet pse nuk fitoi PD-ja.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028036117553711
array(1) { ["section"]=> string(77) "rama-del-live-komenton-zgjedhjet-ne-diber-ndodhi-gjeja-me-normale-video-53313" }