Rama del ‘zbuluar’, teksa ishte ‘live’ replikon me një komentues, kush fshihet në ‘prapaskenë’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:44 20-03-2020 Rama del ‘zbuluar’, teksa ishte ‘live’ replikon me një komentues, kush fshihet në ‘prapaskenë’ Rama

Kryeministri Edi Rama tashmë i ka kthyer në rutinë të përditshme replikat me komente me ndjekësit të cilat në të shumtën e rasteve bëjnë “xhiron” në rrjet.

 

Por sot kryeministri ka dalë “zbuluar” pasi teksa ishte “live” replikoi me një komentues përmes profilit të tij.

“Ti shiko punën tënde se popullin e kam unë në vëmendje dhe mos ki merak se bukë shqiptari ka pasur edhe në mesjetë, kështu që mos harxho internet kot me komente pa lidhje”, shkruan Rama në replikë, ndërsa në të njëjtën kohë ishte duke folur përmes video-selfies.

Kjo tregon qartë se nuk është Rama që bën replika me qytetarët por “ushtria” e tij e PR.

90715940_1808408822624027_3503626559623790592_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010065078735352
array(1) { ["section"]=> string(93) "rama-del-zbuluar-teksa-ishte-live-replikon-me-nje-komentues-kush-fshihet-ne-prapaskene-199400" }