Rama dhe akademiku Qosja më në siklet se kurrë, skena që vuri mbrëmë në vështirësi personalitetet në qendrën e madhe të biznesit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:36 03-03-2017 Rama dhe akademiku Qosja më në siklet se kurrë, skena që vuri mbrëmë në vështirësi personalitetet në qendrën e madhe të biznesit

Kryeministri Edi Rama dhe akademiku Rexhep Qosja e kanë ndjerë veten shumë në siklet mbrëmë kur teksa merrnin pjesë në inagurimin e një qendre të madhe biznesi, befas ka dalë një balerinë dhe ka nisur të performojë para tyre.

Me një veshje ngjitur pas trupit dhe me format e dukshme, balerina ka vënë në vështirësi dy personalitetet.

Mjafton të shikoni fytyrën dhe shikimin e tyre për të kuptuar se sa rehat duken.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095880031585693
array(1) { ["section"]=> string(133) "rama-dhe-akademiku-qosja-me-ne-siklet-se-kurre-skena-qe-vuri-mbreme-ne-veshtiresi-personalitetet-ne-qendren-e-madhe-te-biznesit-70626" }