Rama dhe Meta, "bashkë" për Gjermaninë...

Publikuar tek: politike, më 20:15 13-12-2015 Rama dhe Meta,

Personalitete të politikës janë mbledhur në sallen "Balsha" Hotel Tirana Internacional për promovimin e librit të diplomatit të afirmuar Bashkim Zeneli "Për Gjermaninë. Histori diplomatike dhe kujtime”.

Në ceremoni ishin të pranishëm edhe kryeministri Edi Rama dhe kreu i Kuvendit Ilir Meta, të cilët kanë qëndruar afër njëri-tjetrit. Rama dhe Meta kohët e fundit kanë shmangur daljet së bashku në media dhe ceremoni të ndryshme, megjithë ka qenë “Gjermania” ajo që i ka bërë sërish bashkë.

Ambasadori Bashkim Zeneli mblodhi politikën dhe diplomacinë në promovimin e librit te tij "Për Gjermaninë. Histori diplomatike dhe kujtime".

Libri që pritet të jetë bestseller për përmbajtjen po vlerësohet edhe për stilin e të shkruarit! Bashkim Zeneli është tre herë i përfshirë në librin botëror "Who is Who"!

12375637_10154353403118765_485583940_o.jpg

12380890_10154353403278765_1677482390_o.jpg

12394679_10154353403588765_1791690945_o.jpg

12389066_10154353402848765_72441587_o.jpg

12369495_10154353403773765_2064283652_o.jpg

12395227_10154353403473765_475620740_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090110301971436
array(1) { ["section"]=> string(41) "rama-dhe-meta-bashke-per-gjermanine-27689" }