Rama dhe Meta inagurojnë shtëpinë muze të Kadaresë. Një foto së bashku në dhomën e pritjes

Publikuar tek: politike, më 15:40 30-01-2016 Rama dhe Meta inagurojnë shtëpinë muze të Kadaresë. Një foto së bashku në dhomën e pritjes

Rama dhe Meta inagurojnë shtëpinë muze të Kadaresë. Një foto së bashku në dhomën e pritjes, ku u janë bashkuar edhe kryetarja e Bashkisë së Gjirokastrës Zamira Rami, e shumë të tjerë.

“U çelën dyert e shtëpisë së Kadaresë! Pas restaurimit plot shije, një arsye më shumë për të vizituar Gjirokastrën; qytetin që po rilind hap pas hapi pas tatëpjetës së rrënimit rrënqethës të njëzet e kusur viteve pa shtet...”, tha Rama.

Meta ka qenë në Gjirokastër edhe për të takuar strukturat e LSI-së.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008720874786377
array(1) { ["section"]=> string(95) "rama-dhe-meta-inagurojne-shtepine-muze-te-kadarese-nje-foto-se-bashku-ne-dhomen-e-pritjes-31335" }