Rama dhe Meta kanë frekuentuar lokalin e Tom Doshit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:27 27-03-2015 Rama dhe Meta kanë frekuentuar lokalin e Tom Doshit

Restorani “Antika” në pronësi të deputetit të ndaluar nga policia, Tom Doshit, ka qenë një vend i preferuar dhe i frekuentuar nga shumë personazhe të jetës politike dhe artistike në Shqipëri. Ndoshta sot na bën çudi kur shohim të fotografuar në ambientet e restorantit të Tom Doshit, kreun e Kuvendit Ilir Meta apo kryeministrin Edi Rama. Edhe ministri i Mirëqenies Sociale, Erion Veliaj ka qenë klient në restorantin e Doshit, ndërsa nuk kanë munguar edhe personazhe nga bota e muzikës si për shembull këngëtari Shpat Kasapi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mishi dhe tregtimi në TIranë
Kombetarja foto para xhamisë »
Article Logic
Execution time: 0.013791084289551
array(1) { ["section"]=> string(56) "rama-dhe-meta-kane-frekuentuar-lokalin-e-tom-doshit-7063" }