Rama dhe Meta në Pallatin e Brigadave, shmangën njëri-tjetrin

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:22 29-07-2016 Rama dhe Meta në Pallatin e Brigadave, shmangën njëri-tjetrin

Rama dhe Meta në Pallatin e Brigadave, shmangën njëri-tjetrin

Dy partnerët e koalicionit qeverisës, Edi Rama dhe Ilir Meta kanë qenë të pranishëm në ceremoninë e organizuar në Pallatin e Brigadave me rastin e miratimit të reformës në drejtësi, por ata kanë refuzuar të takohen me njëri tjetrin.

Kjo foto e siguruar nga ceremonia, tregon se si Rama dhe Meta, ndonëse fare pranë njëri-tjetrit, kanë refuzuar të përshëndeten dhe të bisedojnë.

Madje ata janë ulur në distancë të largët, dhe ishte kryeministri ai që kaloi në rreshtin e parë kur kreu i Kuvendit doli të fliste përpara të pranishmëve. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04581093788147
array(1) { ["section"]=> string(66) "rama-dhe-meta-ne-pallatin-e-brigadave-shmangen-njeri-tjetrin-48060" }