Rama dhe Meta, një foto me stafin e restorantit luksoz ku darkuan mbrëmë

Publikuar tek: politike, më 21:05 21-01-2016 Rama dhe Meta, një foto me stafin e restorantit luksoz ku darkuan mbrëmë

Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, darkuan mbrëmë për rreth dy orë në një prej restoranteve të Tiranës, ndërsa syri kureshtar i mediave mundi të shkrepë disa foto në ambientet e jashtme të restorantit.

Megjithatë një fotografi të veçantë ka mundur të realizojë stafi i “Restorant Prestige”, të cilën më pas e ka publikaur në profilin e vetë. Në foto shihen dy krerët e koalicionit qeverisës teksa pozojnë të qeshur për kamerën.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088808536529541
array(1) { ["section"]=> string(77) "rama-dhe-meta-nje-foto-me-stafin-e-restorantit-luksoz-ku-darkuan-mbreme-30628" }