Rama dhe Meta takohen në Kryesinë e Kuvendit

Publikuar tek: politike, më 10:12 03-02-2016 Rama dhe Meta takohen në Kryesinë e Kuvendit

Kryeministri Edi Rama është takuar mëngjesin e sotëm me kryetarin e Kuvendit, Ilir Meta.

Takimi mes Ramës dhe Metës në ambientet e Kryesisë së Kuvendit të Shqipërisë është i përjavshëm ndërsa mendohet se dy krerët e koalicionit qeverisës do diskutojnë rreth zhvillimeve të fundit politike në vend.

Përveç takimit të përjavshëm, Rama dhe Meta kanë zhvilluar takime të shpeshta lidhur me reformën në drejtësi.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094280242919922
array(1) { ["section"]=> string(50) "rama-dhe-meta-takohen-ne-kryesine-e-kuvendit-31613" }