Rama dhe Vlahutini në përurimin e ambjenteve të Akademisë së Policisë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:31 27-02-2015 Rama dhe Vlahutini në përurimin e ambjenteve të Akademisë së Policisë

Ja ku vjen një propozim i drejtpërdrejtë i kryeministrit Rama për ambasadoren e BE-së, Romana Vlahutin. Dhe çfarë? A do ta bëjmë një ndeshje bashkë? Fjala nuk është për t’u ndeshur me BE-në, edhe pse Rama që nga intervistat në Itali dhe ato në samitin kundër terrorizmit i ka kujtuar Evropës së ka nevojë për ne e se nuk ia del dot e vetme. Fjala është thjesht për një ndeshje basketbolli, dashurinë e madhe të Ramës. Nuk dihet nëse Valhutini e ka pranuar sfidën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098299980163574
array(1) { ["section"]=> string(74) "rama-dhe-vlahutini-ne-perurimin-e-ambjenteve-te-akademise-se-policise-4535" }