Rama dhe Vuçiç sërish përballë njëri-tjetrit, ja ku do të takohen këtë herë

Publikuar tek: politike, më 21:14 06-08-2015 Rama dhe Vuçiç sërish përballë njëri-tjetrit, ja ku do të takohen këtë herë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe ai i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, duket se do të përballen sërish. Nuk bëhet flajë për takimin gjatë ndeshjes së dy kombetareve, por për një përballje në emisionin e “Okruzenje”.

Në emission do të jetë i pranishëm edhe Goran Svilanoviq , sekretar i përgjithshëm i Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal. Emisioni do të regjistrohet në Vjenë gjatë Samitit të Ballkanit Perëndimor dhe do të transmetohet dy ditë më pas.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020642995834351
array(1) { ["section"]=> string(80) "rama-dhe-vucic-serish-perballe-njeri-tjetrit-ja-ku-do-te-takohen-kete-here-17897" }