Rama dhe Zaho mbyllin pushimet: Mirupafshim Jon, do vijmë prap vitin tjetër

Publikuar tek: politike, më 16:57 17-08-2015 Rama dhe Zaho mbyllin pushimet: Mirupafshim Jon, do vijmë prap vitin tjetër

Kryeministri Edi Rama ka mbyllur pushimet me familjen e tij në plazhin e Vunoti në Jug të vendit.

Me anë të një fotografie të postuar nga vetë kryeministri duke mbajtur në dorë djalin e tij të vogël, Zahon, Rama shkruan “Mirupafshim Jon, po ikim në Tiranë se kemi punë po do vijmë prapë vitin tjetër! :-)) .”

Rama pushoi rreth 15 ditë në plazhin e Vunoit pranë Dhërmiut nga ku shpërndau edhe detaje të veçanta për ndjekësit e tij në Instagram:

rama-620x462.png

17-473x455.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01177191734314
array(1) { ["section"]=> string(79) "rama-dhe-zaho-mbyllin-pushimet-mirupafshim-jon-do-vijme-prap-vitin-tjeter-18563" }