Rama e cilëson djalë të mirë, çfarë dhurate do t’i bëjë Lulzim Bashës për festat e fundvitit? Si përgjigjet kryeministri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:29 29-12-2017 Rama e cilëson djalë të mirë, çfarë dhurate do t’i bëjë Lulzim Bashës për festat e fundvitit? Si përgjigjet kryeministri

Kryeministri Edi Rama është përballur me një sërë pyetjesh me gazetarët në takimin e fundit për këtë vit me median.

Një ndër pyetjet e drejtuara për të ka qenë nëse do t’i bënte kreut të PD, Lulzim Basha një dhuratë për festat e fundvitit, pas deklaratave të tij se ai është një djalë i mirë dhe artist.

“Nuk e kam menduar t’i bëj ndonjë dhuratë. Është djalë i mirë, artist, por nuk jemi miq, jemi shokë, kështu që nuk ka një dhuratë në adresë të Lul Bashës për këtë vit”, është shprehur kryeministri.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027105808258057
array(1) { ["section"]=> string(125) "rama-e-cileson-djale-te-mire-cfare-dhurate-do-t-i-beje-lulzim-bashes-per-festat-e-fundvitit-si-pergjigjet-kryeministri-104810" }