Rama e do fort këtë demokrat, lexoni ç’thotë për të

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:33 12-08-2016

Bëjnë sikur zihen nëpër ekrane por me ç’kemi kuptuar këta dy personazhe duhen fort. Është fjala për kryeministrin Edi Rama dhe aktorin e humorit Ermal Mamaqi që njihet si mbështetës i demokratëve.

Ermali ka postuar një video nga festa e birrës në Korçë ku thotë se është i befasuar nga prania e shumë njerëzve. Videon e publikuar Rama në facebook-un e tij zyrtar ndërsa shkruan për Ermalin: “Ky po që është konsensual edhe pse demokratikas”.

edi1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025794982910156
array(1) { ["section"]=> string(56) "rama-e-do-fort-kete-demokrat-lexoni-c-thote-per-te-49517" }