Rama e humb fare, gjesti i papërshtatshëm në 20 vjetorin e tragjedisë së Otrantos

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:15 26-03-2017

Nga entuziazmi i të qenit “live”, nga "televizioni" i tij "ER Tv", kryeministri Edi Rama duket se e ka humbur fare.

Aq sa sot në 20 vjetorin e tragjedisë së Otrantos, sipër përshkrimit ia ka plasur të qeshurës.

“20 vjet nga tragjedia e Otrantos dhe shumë arsye për të mos harruar... “, shkruan Rama ndërsa sipër ka vendosur ikonën me dhëmbët jashtë. E qartë që e qeshura e Ramës lidhet me të qenit “live” nga “televizioni” i tij por gjithsesi, kjo ikonë, në këtë ditë dhe me këtë përshkrim është e papërshtatshme. Ikona e Ramës është në kontrast të thellë me pamjet e rënda dhe thirrjet dëshpëruese të një vogëlushi që kërkon ndihmën e të atit.

eeeeeeeeeeeeeee.jpg

errrrrrrrrrr.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.045771837234497
array(1) { ["section"]=> string(86) "rama-e-humb-fare-gjesti-i-papershtatshem-ne-20-vjetorin-e-tragjedise-se-otrantos-73162" }