Rama e ironizoi keq në Kuvend, ja me çfarë po merret tani Rajmonda Bulku

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:40 29-11-2017 Rama e ironizoi keq në Kuvend, ja me çfarë po merret tani Rajmonda Bulku

Disa ditë më parë në një nga seancat parlamentare, kryeministri Edi Rama ironizoi Rajmonda Bulkun, ish-deputeten demokrate, referuar një deklatate të aktores.

Basha tha se Ramës i kishte ardhur fundi por me të marrë fjalën, kryeministri iu kthye: "Ishte një deputete këtu që më numëronte "tik tak tik tak" ku është ajo tani? Kështu që Lul mos mq numëro mbrapsht se në fakt ty të vjen fundi.

Për kuriozitetin e Ramës por dhe të gjithë të tjerëve, aktorja e njohur, e tërhequr tashmë nga skena politike, sapo ka bërë një video-reklamë për një kompani hidrosanditare.

Bulku shfaqet e bukur dhe me ton bindës ndërsa u thotë qytetarëve të zgjedhin pikërisht atë firmë, që për efekt reklame, nuk po ia zbulojmë emrin.

bo.png

bo1.png

bo2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006274938583374
array(1) { ["section"]=> string(78) "rama-e-ironizoi-keq-ne-kuvend-ja-me-cfare-po-merret-tani-rajmonda-bulku-101222" }