Rama e la jashtë listave, deputetja e PS-së ikën nga Shqipëria

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:37 01-05-2017 Rama e la jashtë listave, deputetja e PS-së ikën nga Shqipëria

Arta Dade është një ndër deputetët e lënë jashtë listave të Partisë Socialiste për zgjedhjet e qershorit.

Ish-ministrja Ermelinda Meksi, ka postuar një foto në “facebook” në të cilën është së bashku me Daden dhe një mikeshën e tyre në Vjenë.

Pas përjashtimit nga listat e PS-së mesa duket deputetja ka vendosur të largohet nga vendi por nuk dihet nëse do qëndrojë apo është thjesht me pushime.

“Ju uroj një maj plot jetë e optimizëm në këtë ditë të bukur pranvere miqve te mi te respektuar!”, shkruhet në postimin e Meksit. 

dada.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072968006134033
array(1) { ["section"]=> string(67) "rama-e-la-jashte-listave-deputetja-e-ps-se-iken-nga-shqiperia-77083" }