Rama e la jashtë qeverisë, Tahiri lëshon "bombën": E kisha një ndjesi… e hengra

Publikuar tek: politike, më 22:38 09-09-2017 Rama e la jashtë qeverisë, Tahiri lëshon

Për herë të parë që pas dorëheqëjes së tij shumë të përfërolur nga posti i Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri ka folur në emisionin “Xing”. 

I pyetur me humor nga moderatori Ermal Mamaqi se me çfarë e kishin gënjyer që të jepte dorëheqjen, Tahiri u përgjigj:

"Shumë gjëra... E hëngra! Po them që ia vlejti" -vijoi më tej Tahiri.

Tahiri foli edhe për sa i përket përjetimeve që kishet pasur kur ishte prezantuar qeveria “Rama 2”. Ai tha se e kishte pasur një ndejsi se nuk do të ishte në qeverinë “Rama 2”

“E mora kështu siç më sheh. Tani mos prit që të them s’ka problem se jeta vazhdon, por mirë është edhe kështu. Kisha një ndjesi, por nuk është dhe aq e rëndësishme kjo kur je në politikë, por gjithësesi, është e rëndësishme.’-u shpreh Tahiri.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010612964630127
array(1) { ["section"]=> string(80) "rama-e-la-jashte-qeverise-tahiri-leshon-bomben-e-kisha-nje-ndjesi-e-hengra-91762" }