Rama e nis ditën me një lajm të mirë, shpall vende të lira pune: Afati i fundit më 6 nëntor

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:08 18-10-2017 Rama e nis ditën me një lajm të mirë, shpall vende të lira pune: Afati i fundit më 6 nëntor

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një lajm pozitiv dhe shpall vende të lira pune.

Shefi i qeverisë përsërit njoftimin e bërë një ditë më parë edhe nga OSHEE se 11 vende vakante janë në dispozicion për tu konkurruar.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me nxitjen që të merrni pjesë në konkurimin e hapur për 11 vendet vakante të Drejtuesve në Drejtoritë Rajonale dhe Njësitë e OSHEE.

Për të gjithë të interesuarit, afati i fundit i aplikimit është data 6 Nëntor dhe për t'u njohur me kushtet e kriteret e kandidimit në këtë proces të radhës, transparent, të konkurrimit publik, të bazuar në parimin e meritokracisë”, shkruan Rama. 

 

22527996_10155233564221523_5661836725466949307_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02558708190918
array(1) { ["section"]=> string(95) "rama-e-nis-diten-me-nje-lajm-te-mire-shpall-vende-te-lira-pune-afati-i-fundit-me-6-nentor-96271" }