Rama e nis ditën me një lajm të mirë, si u transformua rruga torturuese (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:25 06-11-2017

Kryeministri Edi Rama e nis ditën e tij në këtë fillim javë me një lajm nga arritjet e qeverisë së tij.

Shefi i qeverisë poston një video ku tregon se si është transformua aksi Tepelenë-Kurvelesh nga një shteg torturues në një rrugë turistike.

“MIRËMËNGJES dhe me këto pamje të transformimit të aksit Tepelenë-Kurvelesh nga një shteg torturues në një rrugë turistike që çliron potencialet e mëdha të rritjes ekonomike dhe mirëqenies së kësaj zone me bukuri të jashtëzakonshme, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070929527282715
array(1) { ["section"]=> string(82) "rama-e-nis-diten-me-nje-lajm-te-mire-si-u-transformua-rruga-torturuese-video-98491" }