Rama e nis ditën me ‘Yllin e mëngjesit’: Gati të ndriçojë për tre ditë në Tiranë! (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:15 16-01-2018 Rama e nis ditën me ‘Yllin e mëngjesit’: Gati të ndriçojë për tre ditë në Tiranë! (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me përgatitjet e fundit “Yllin e mëngjesit” që do të qëndrojë për tre ditë në Tiranë, në kuadër të jubileut të Gjergj Kastriotit Skënderbeut.

Kryeministri  poston një video ku tregohet shkurtimisht se si po bëhen përgatitjet e fundit për këtë moment.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me përgatitjet e fundit për ta bërë të ndriçojë siç duhet Yllin e Mëngjesit, i cili, pasi mori rrugëtimin e tij fantastik më 28 nëntor në Vlorë, do të qëndrojë në Tiranë gjatë tre ditëve të jubileut të Gjergj Kastriotit Skënderbeut”, shkruan Edi Rama. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026480913162231
array(1) { ["section"]=> string(90) "rama-e-nis-diten-me-yllin-e-mengjesit-gati-te-ndricoje-per-tre-dite-ne-tirane-video-106714" }