Rama e nis mëngjesin me shpresë: Nesër do jemi krenarë për se si dolëm nga kjo luftë e mallkuar (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 09:13 29-03-2020 Rama e nis mëngjesin me shpresë: Nesër do jemi krenarë për se si dolëm nga kjo luftë e mallkuar (VIDEO) Edi Rama

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin sot duke dhënë mesazhe shpresëdhënëse sa i përket situatës në të cilën ndodhet vendi ynë prej koronavirus prej të cilit deri më tani janë shënuar 197 të infektuar dhe 10 viktima.

Jemi në rrugën e duhur dhe nesër do të jemi krenarë për se si dolëm nga kjo luftë e mallkuar, thotë kryeministri në mesazhin e tij.

“MIRËMËNGJES. Kini besim, jemi në rrugën e duhur dhe nesër do jemi krenarë për se si dolëm nga kjo luftë e mallkuar”, shkruan Rama në postimin e tij në ‘facebook’ të cilin e ka shoqëruar dhe me një video-montazh, ku në një mënyrë të veçantë përmenden dhe rregullat që janë marrë kundër Covid-19 e disa mesazhe sensibilizuese.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090301036834717
array(1) { ["section"]=> string(107) "rama-e-nis-mengjesin-me-shprese-neser-do-jemi-krenare-per-se-si-dolem-nga-kjo-lufte-e-mallkuar-video-200484" }