Rama e quajti horr, reagon Nuhu: Të fillojnë hetimet për kryeministrin, më ka kërcënuar

Publikuar tek: barometri, më 08:12 02-10-2018 Rama e quajti horr, reagon Nuhu: Të fillojnë hetimet për kryeministrin, më ka kërcënuar

Oficeri Emiljano Nuhu  ka reaguar pas deklaratës së Kryeministrit Edi Rama ku e quajti horr, dhe  ku tha se do ndiqet këmba-këmbës.

 

Në një intervistë në skype për emisionin “360 gradë”, Nuhu kërkoi që kryeprokurorja Arta Marku të fillojë hetimet për Ramën pasi ndihet i kërcënuar.

“Zonja prokurore Arta Marku duhet të fillojë menjëherë hetimet për zotin Edi Rama. Cfarë provash i duhen Prokurorisë për kërcënimin e zotit Rama, ky nuk është kërcënim emocional ky është kërcënim që lidh të gjitha hallkat e shtetit për t’më bërë mua të mos flas më”, tha Nuhu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032454967498779
array(1) { ["section"]=> string(91) "rama-e-quajti-horr-reagon-nuhu-te-fillojne-hetimet-per-kryeministrin-me-ka-kercenuar-136309" }