Rama e shkarkoi për t’u marrë me fushatën, ish-ministri flet për futbollin te Marina dhe Manushi (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:41 20-03-2017 Rama e shkarkoi për t’u marrë me fushatën, ish-ministri flet për futbollin te Marina dhe Manushi (Foto)

Duket se ish-ministri i Shtetit për Çështje Vendore, Bledi Çuçi, që pas shkarkimit nga kryeministri Edi Rama, ka plot kohë të lirë për të diskutuar rreth hobit të tij, sportit të futbollit.

Por pavarësisht se ndër katër ministrat "më të mirë”, Rama shkarkoi edhe Çuçin për t’u angazhuar në takime me qytetarët për “t’i siguruar Partisë Socialiste një mandat të dytë”, ish-ministri nuk i ka thënë dot jo ftesës për të biseduar me Marina Vjollcën dhe Manushin rreth futbollit, shkruan Newsbomb.al.

Ai ka qënë mbrëmë i pranishëm në emisionin “Procesi Sportiv”, ku moderatori Edi Manushi e ka prezantuar si “ministri i reformës territoriale”.

ewrwerwetjujuju.jpg

swefrwetrwethjjj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068202018737793
array(1) { ["section"]=> string(106) "rama-e-shkarkoi-per-t-u-marre-me-fushaten-ish-ministri-flet-per-futbollin-te-marina-dhe-manushi-foto-72547" }