Rama flet para fierakëve, por ky detaj vihet re dukshëm në kamera (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:46 09-03-2019 Rama flet para fierakëve, por ky detaj vihet re dukshëm në kamera (FOTOT)

Kryeministri Edi Rama u prit sot me protesta në Fier por kjo nuk e ka penguar që të mbledhë në shesh dhjetëra mbështetës.

Teksa mori fjalën para fierakëve, në kamera u vu re xhaketa e kryeministrit, tërësisht e rrudhosur.

Xhaketa e rrudhosur e Ramës dallon për afër e për larg. Mesa duket, kryeministri është shkujdesur totalisht për dukjen e tij dhe është përqendruar vetëm te mesazhet që i delegon elektoratit për fushatën e zgjedhjeve lokale.

Në Fier, Rama e ka konfirmuar tashmë rikandidimin e Armando Subashit.

 

Screenshot_15.jpgScreenshot_16.jpgScreenshot_17.jpgScreenshot_18.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024542808532715
array(1) { ["section"]=> string(77) "rama-flet-para-fierakeve-por-ky-detaj-vihet-re-dukshem-ne-kamera-fotot-155763" }