Rama flet për “Kosovën president”: Ka qarkulluar gjithmonë si i mundshëm dhe dëshiruar por...

Publikuar tek: politike, më 21:32 12-06-2015 Rama flet për “Kosovën president”: Ka qarkulluar gjithmonë si i mundshëm  dhe dëshiruar por...

Rama është përgjigjur përpara gazetarit Aleksandër Furxhi në emisionin "Kapital" të Vizion Plus lidhur me zërat që kanë qarkulluar në këtë fushatë se në vitin 2007 kandidati i djathtë Halim Kosova është propozuar si President i Shqipërisë.

“Ka qarkulluar gjithmonë si një president i mundshëm dhe  i dëshiruar nga Sali Berisha por jo i propozuar nga unë dhe Partia Socialiste”, tha Rama.

Furxhi insistoi sërish në zërat që qarkullojnë por sërish Rama iu përgjigj shkurt “ Jo nga unë dhe Partia Socialiste”.

Në fakt, ishte kreu i Kuvendit Meta ai që tha në një dalje për shtyp për prezantimin e spotit elektoral të LSI, se Halim Kosova është propozuar për të marrë postin e Presidentit por që ka qenë vetë Berisha ai që ka penguar për konsensusin e tij.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088911056518555
array(1) { ["section"]=> string(93) "rama-flet-per-kosoven-president-ka-qarkulluar-gjithmone-si-i-mundshem-dhe-deshiruar-por-13415" }