Rama 'flirton' me Bashën, publikon VIDEON humoristike: Ti je njish zemër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:37 26-06-2019 Rama 'flirton' me Bashën, publikon VIDEON humoristike: Ti je njish zemër

Kryeministri Edi Rama nuk i ndahet videove humoristike, pasi edhe siç ka thënë i pëlqejnë shumë.

Ditën e sotme ai ka publikuar një tjetër video në Instagram, ku shihet kreu i opozitës Lulzim Basha.

Në postimin e kryeministrit dëgjohet një deklaratë që Basha ka bërë në një emision, ku thotë: 'E para punës ja më kape, nuk më kap dot njëherë se jam i zoti'.

Vetëm kaq ka mjaftuar që Rama të 'flirtojë' me kreun e opozitës dhe ta 'përgëzojë' për shkathtësinë

'Ti s’je i zoti, ti je Njish', i thotë kryeministri Bashës, postim të cilin e ka shoqëruar me një emoji me sytë me zemra.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Ti s’je i zoti, ti je Njish?

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079431533813477
array(1) { ["section"]=> string(75) "rama-flirton-me-bashen-publikon-videon-humoristike-ti-je-njish-zemer-169858" }