‘Rama fshihet pas Ulsiut dhe Fugës’, Noka: Rama nuk ka guxim të përgjigjet

Publikuar tek: aktualitet, më 15:50 29-08-2018 ‘Rama fshihet pas Ulsiut dhe Fugës’, Noka: Rama nuk ka guxim të përgjigjet Flamur Noka

Deputeti i PD, Flamur Noka i është përgjigjur reagimit të këshilltarit të kryeministrit Rama, Endri Fuga.

“Jep 15.6 milion euro nga parate e shqiptareve baxhanakut te tij, jep 17.3 milion euro Papulit që i ndërtoi vilën në Surrel.

Kërcënon gjyqtarin në Strasburg që t’i hap rrugë vjedhjes së pronave të shqiptarëve dhe nga ana tjetër nuk ka guximin të përgjigjet por fshihet pas Ulsiut e Fugës”, shkruan në postimin e tij Noka.

Pak më herët Fuga reagoi duke hedhur poshtë akuzat e opozitës, dhe theksoi se qeveria është e vendosur të çojë përpara reformat.  

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034282922744751
array(1) { ["section"]=> string(77) "rama-fshihet-pas-ulsiut-dhe-fuges-noka-rama-nuk-ka-guxim-te-pergjigjet-132551" }