Rama fshin të gjithë njerëzit që ndjek në 'Instagram', mban vetëm këtë person të rëndësishëm (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:53 06-01-2017 Rama fshin të gjithë njerëzit që ndjek në 'Instagram', mban vetëm këtë person të rëndësishëm (Foto)

Dihet tashmë që kryeministri Edi Rama është mjaft aktiv ne rrjetet sociale, por në ndryshim nga ‘Facebook’ dhe ‘Twitter’ kryeministri ndjek vetëm një person në ‘Instagram’.

Bëhet fjalë për një person mjaft të rëndësishëm në jetën e tij, për djalin e tij të madh Gregor Rama.

Edhe pse ka rreth 84 mijë ndjekës në këtë llogari, kryeministri ka zgjedhur të ndjekë vetëm një.

edi.jpg

 

 

edi1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072309970855713
array(1) { ["section"]=> string(100) "rama-fshin-te-gjithe-njerezit-qe-ndjek-ne-instagram-mban-vetem-kete-person-te-rendesishem-foto-64726" }