Rama futet “Live” në Facebook, por ambasadori i tij i jep “fytyrën e inatosur” (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:03 01-02-2017 Rama futet “Live” në Facebook, por ambasadori i tij i jep “fytyrën e inatosur” (Foto)

Kryeministri Edi Rama është duke dhënë një intervistë për gazetaren Ilva Tare, intervistë që transmetohet edhe në profilin e tij zyrtar në Facebook.

Rreth 3 mijë persona janë duke e ndjekur nëpërmjet Facebook-ut, ndër ta edhe ambasadori shqiptar në Azerbaxhan, Gent Gazheli, shkruan Newsbomb.al.

Por ajo që bie në sy, është se mes qindra reagimeve me “zemra”, ambasadori i “Rilindjes” i ka dhënë një “fytyrë të inatosur”. A të jetë kjo shprehje e ndonjë pakënaqësie ndaj kryeministrit apo vetëm një gabim njerëzor në zgjedhjen e "reagimit” të duhur?!

sdqwdqrsdfgdfghdfghj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama flet për tensione mes PS dhe LSI, por ja çfarë po bën Meta në këtë moment (Foto)
Qarkulloi lajmi për sëmundjen e Ndrenikës, reagon aktori: Mjeshtri është për Masha-Allah »
Article Logic
Execution time: 0.01084303855896
array(1) { ["section"]=> string(84) "rama-futet-live-ne-facebook-por-ambasadori-i-tij-i-jep-fytyren-e-inatosur-foto-67414" }