Rama “gju më gju” me fëmijët për 1 Qershorin ja si i uron: O det i kaltër ja erdha dhe unë…

Publikuar tek: aktualitet, më 22:50 01-06-2017 Rama “gju më gju” me fëmijët për 1 Qershorin ja si i uron: O det i kaltër ja erdha dhe unë…

Kreyministri Edi Rama në mbyllje të ditës së sotme sapo ka postuar një video me anë të së cilës ka uruar të gjithë fëmijët. Në video Rama shfaqet duke u recituar femijve poezi.

Për më tepër ndiqni videon:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha te “Fake News”, Rama te “Kazani”, harrohen mëritë me televizionet
Kush është biznesmeni që shiti dy herë 22 apartamente, si mashtronte bankën e klientët »
Article Logic
Execution time: 0.0093710422515869
array(1) { ["section"]=> string(93) "rama-gju-me-gju-me-femijet-per-1-qershorin-ja-si-i-uron-o-det-i-kalter-ja-erdha-dhe-une-80889" }