Rama godet në shenjë me fotot e ditës, këtë herë përzgjedhja është thjesht...”no comment”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:24 19-09-2016 Rama godet në shenjë me fotot e ditës, këtë herë përzgjedhja është thjesht...”no comment”

Nëse ka një gjë që kryeministri Edi Rama apo stafi i tij i PR e bën më së miri, ajo është përzgjedhja e fotove të ditës.

Edhe këtë herë kryeministri ka goditur në shenjë duke përzgjedhur një foto vërtet fantastike. Përmes xhamit Rama takon duart me një vogëlushe që duket kaq e ëmbël dhe entuziaste për këtë takim duarsh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095920562744141
array(1) { ["section"]=> string(90) "rama-godet-ne-shenje-me-fotot-e-dites-kete-here-perzgjedhja-eshte-thjesht-no-comment-53357" }