Rama habit me deklaratën për Monika Kryemadhin: E kam njohur në rrethana të tjera, më dhimbset

Publikuar tek: politike, më 20:29 21-05-2018 Rama habit me deklaratën për Monika Kryemadhin: E kam njohur në rrethana të tjera, më dhimbset Edi Rama

Kryeministri Edi Rama në intervistën për ABC news nga Gjirokastra, foli edhe për partitë opozitare dhe kryetarët e saj.

I pyetur për kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi, Rama ndryshe nga herët e tjera që hedh akuza kësaj radhe është treguar më ironik duke u shprehur se i dhimbset, pasi e ka njohur në rrethana të tjera.

"Unë me Monikën kam shprehjen e keqardhjes, nuk kam asnjë tendosje e kam njohur në rrethanta të jera më dhimbset, si rrufe në qiell të pastër është." u shpreh Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025190830230713
array(1) { ["section"]=> string(99) "rama-habit-me-deklaraten-per-monika-kryemadhin-e-kam-njohur-ne-rrethana-te-tjera-me-dhimbset-121611" }