Rama i drejtohet Bregut, Vokshit dhe Dodës: Ja “shtrigat e Hamletit”

Publikuar tek: politike, më 17:02 20-04-2016 Rama i drejtohet Bregut, Vokshit dhe Dodës: Ja “shtrigat e Hamletit”

Kryeministri Edi Rama nuk ka mundur të mos komentojë paraqitjen e tre deputeteve, Albana Vokshit, Majlinda Bregut dhe Mesila Dodës në ceremoninë e 25 vjetorit të Kuvendit pluralist.

27.al shkruan se kur Rama i ka parë të treja në festë nuk është përmbajtur, por i ka quajtur deputetet: “Shtrigat e Hamletit”.

Ndonëse asnjë nga deputetet nuk ka folur publikisht për këtë ngjarje, burimi i “27.al” konsiderohet tepër i besueshëm për faktin se ky portal drejtohet nga gazetari Enkel Demi, bashkëshorti i deputetes së PDIU-së, Mesila Dodës. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087189674377441
array(1) { ["section"]=> string(70) "rama-i-drejtohet-bregut-vokshit-dhe-dodes-ja-shtrigat-e-hamletit-38178" }