Rama i gjeti në tavolinë, deputeti vlonjat: Ja solla unë nga Viena, janë syzet e politikanit të famshëm

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:33 03-10-2019 Rama i gjeti në tavolinë, deputeti vlonjat: Ja solla unë nga Viena, janë syzet e politikanit të famshëm Edi Rama mban në dorë syzet e kancelarit austriak Sebastian Kurz

Deputeti i Partisë Socialiste, Fate Velaj, është personi që i la Edi Ramës syzet sipër tavolinës së Kuvendit dhe që tërhoqi vëmendjen e mediave.

Syzet jeshile, Velaj thotë se ia ka sjellë kryeministrit nga Viena, si simbol i fushatës së Sebastian Kurz, që fitoi zgjedhjet për kancelar.

“Syzat që gjeti Rama sot në tavolinë, janë syzët e Sebastian Kurz, kancelarit të Austrisë që fitoi zgjedhjet të dielën. Këto syze ishin simbol i fushatës së tij. Ja solla unë nga Vienna dhe ai, u çua në kembë si falenderim dhe respekt për Kurz”, shkruan Velaj.

Është e paqartë se si këto syze kanë rënë në dorë të Velajt.

dfsdgweghw4gh44.jpg

Sebastian Kurz

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092189311981201
array(1) { ["section"]=> string(107) "rama-i-gjeti-ne-tavoline-deputeti-vlonjat-ja-solla-une-nga-viena-jane-syzet-e-politikanit-te-famshem-180715" }