Rama i ‘hyn me kokë’ fushatës, mbledh sërish shtabin elektoral në selinë e PS-së

Publikuar tek: politike, më 10:05 26-10-2020 Rama i ‘hyn me kokë’ fushatës, mbledh sërish shtabin elektoral në selinë e PS-së

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur ditën e sotme drejtuesit socialistë të qarqeve.

 

Ky takim do të ketë në fokus zgjedhjet e 25 prillit, ku drejtuesit e qarqeve do të dorëzojnë një raport për zhvillimin e fushatës dhe do të raportojnë mbi ecurinë e përgatitjes së zgjedhjeve.

Mësohet se takimi ka filluar në orën 09:00 në selinë e PS-së, ndërsa mbledhjet e Ramës me drejtuesit e qarqeve do të jetë e përjavshme.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbyllja e Sheshit Shqiponja, PD: Tmerr i vërtetë për qytetarët që duan të hyjën apo të dalin nga Tirana
‘U zhduk’ kur anëtarësia e ‘dogji’ për deputet, Klevis Balliu shfaqet në Gjykatë: Kam dhjetëra gjyqe për Astirin, këlyshët e Enverit duan të më mbajnë këtu »
Article Logic
Execution time: 0.011888027191162
array(1) { ["section"]=> string(84) "rama-i-hyn-me-koke-fushates-mbledh-serish-shtabin-elektoral-ne-seline-e-ps-se-225166" }