Rama i mëson Zahos hapat e parë drejt pikturës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:12 07-08-2016 Rama i mëson Zahos hapat e parë drejt pikturës

Kryeministri Edi Rama prej ditësh ka nisur pushimet me familjen, por sot është parë ndryshe nga çdo herë tjetër.

Rama shihet teksa i mëson djalit, Zaho hapat e parë drejt pikturës.

Të vendosur pranë një dritarje plot dritë, me pamje nga deti dhe me tavolinën të mbushur me bojra Rama dhe Zaho duket se po shfrytëzojnë më së miri ditën.

Edhe pse moti është me shi dhe i ngrysur, nuk ka mundur t’iu rrëmbejë buzëqeshjet.

rama_dhe_zaho.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009023904800415
array(1) { ["section"]=> string(52) "rama-i-meson-zahos-hapat-e-pare-drejt-piktures-49019" }