Rama i ndryshoi emrin ministrisë, reagon deputetja e LSI: Nuk është çështje emërtimi, por vizioni

Publikuar tek: politike, më 12:17 09-09-2017 Rama i ndryshoi emrin ministrisë, reagon deputetja e LSI:  Nuk është çështje emërtimi, por vizioni

Pas ndryshimit që mësohet se ka bërë kryeministri Edi Rama në ministrinë e Jashtme dhe të Integrimit, duke i shkrirë ato në “Ministrinë e Europës dhe Punve të Jashtme”, ka ardhur reagimi i Klajda Gjoshës.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale Gjosha shkruan se Integrimi nuk ta bëjë me emërtimine  institucioneve por çështje vizioni dhe vullneti për të punuar për integrimin.

Më tej Klajda Gjosha shton se integrimi europian është një ënderr për Shqipërinë dhe shqiptarët.

Më poshtë statusi Klajda Gjosha:

Screenshot_8.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094380378723145
array(1) { ["section"]=> string(100) "rama-i-ndryshoi-emrin-ministrise-reagon-deputetja-e-lsi-nuk-eshte-ceshtje-emertimi-por-vizioni-91650" }