Rama i përgjigjet PD-së pas denoncimeve për familjet e prekura nga tërmeti: Vazhdon avazi i ulët i mishit për top, shfaqje e propagandës së shfrenuar kundër qeverisë (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 18:43 01-10-2020 Rama i përgjigjet PD-së pas denoncimeve për familjet e prekura nga tërmeti: Vazhdon avazi i ulët i mishit për top, shfaqje e propagandës së shfrenuar kundër qeverisë (VIDEO) Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas denoncimeve të Partisë Demokratike për familjet e prekura nga tërmeti i nëntorit.

Sipas Ramës, këto janë vetëm shfaqje propagande të Partisë Dmokratike, ndërsa ka marrë edhe si shembull rastin e Fran dhe Bardhe Krosi nga fshati Bushnesh.

“Vazhdon avazi i ulët i mishit për top, me individë e familje që i vihen në dispozicion Partisë Demokratike për shfaqjet e propagandës së saj të shfrenuar kundër qeverisë, falë edhe mediave që nuk marrin mundimin më të vogël të verifikojnë vërtetësinë e këtyre shfaqjeve të shëmtuara… Njëra palë më dembele se tjetra.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012547969818115
array(1) { ["section"]=> string(176) "rama-i-pergjigjet-pd-se-pas-denoncimeve-per-familjet-e-prekura-nga-termeti-vazhdon-avazi-i-ulet-i-mishit-per-top-shfaqje-e-propagandes-se-shfrenuar-kunder-qeverise-video-222369" }